DE2E3KY222MNAAM02F
MFR.Part #
DE2E3KY222MNAAM02F
JLCPCB Part #
C2924872
Package
Plugin,P=8mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V X1,Y2 ±20% 插件,P=8mm Safety Capacitors ROHS