DE1E3KX472MN4AP04F
MFR.Part #
DE1E3KX472MN4AP04F
JLCPCB Part #
C2924865
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 300V 4.7nF Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS