SMDRI129-331MT
MFR.Part #
SMDRI129-331MT
JLCPCB Part #
C2924834
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.28A 1.28A 330uH 386mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS