SMDRI129-101MT
MFR.Part #
SMDRI129-101MT
JLCPCB Part #
C2924831
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
100uH 126mΩ 2.31A 2.31A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS