SMDRI129-470MT
MFR.Part #
SMDRI129-470MT
JLCPCB Part #
C2924829
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
3.45A 3.6A 47uH 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS