AP70N100K
Extended
Manufacturer
ALLPOWER(ShenZhen Quan Li Semiconductor)
MFR.Part #
AP70N100K
JLCPCB Part #
C2924681
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 100V 12.2mΩ@4.5V 2.25nF 2.5V 25pF 30W 410pF 70A 76nC@10V N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS