SBDB20100CT
MFR.Part #
SBDB20100CT
JLCPCB Part #
C2924092
Package
TO-263-2L
Description
1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 2uA@100V 820mV@10A TO-263-2L Schottky Diodes ROHS