SBDF30120SCTB
MFR.Part #
SBDF30120SCTB
JLCPCB Part #
C2924082
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@120V 120V 200A 30A 770mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS