SBDF20150TCTB
MFR.Part #
SBDF20150TCTB
JLCPCB Part #
C2924078
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 1.06V@10A 100uA@150V 150A 150V 20A TO-220F Schottky Diodes ROHS