SBDF10100CT
MFR.Part #
SBDF10100CT
JLCPCB Part #
C2924065
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 120A 770mV@5A TO-220F Schottky Diodes ROHS