TD03G4322FT
MFR.Part #
TD03G4322FT
JLCPCB Part #
C347100
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS