ACD03K1002FT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
ACD03K1002FT
JLCPCB Part #
C347053
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS