TLS450VS470M30*45_VS
MFR.Part #
TLS450VS470M30*45_VS
JLCPCB Part #
C347024
Package
Plugin,30x45mm
Description
1.86A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V 45mm 470uF 插件,30x45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS