SVZ1VM221FBRE00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1VM221FBRE00RAXXX
JLCPCB Part #
C2923769
Package
SMD,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 2.4A@100kHz 220uF 30mΩ@100kHz 35V 8mm ±20% SMD,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS