TDA200V1000M25.4*50
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TDA200V1000M25.4*50
JLCPCB Part #
C346993
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.21A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25.4mm 50mm ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS