NXA50V220M10*16 LO
MFR.Part #
NXA50V220M10*16 LO
JLCPCB Part #
C346973
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05A@100kHz 10mm 16mm 220uF 50V 5mm 7000hrs@105℃ 84mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS