NXA50VB100M8*11.5_LO
MFR.Part #
NXA50VB100M8*11.5_LO
JLCPCB Part #
C346972
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11.5mm 170mΩ@100kHz 3.5mm 50V 555mA@100kHz 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS