BXA35V47M6.3*6 6.3TP
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
BXA35V47M6.3*6 6.3TP
JLCPCB Part #
C346954
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 230mA@100kHz 35V 440mΩ@100kHz 47uF 6.3mm 6mm ±20% SMD,D6.3xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS