NXA25V680M10*20 5.0TP
MFR.Part #
NXA25V680M10*20 5.0TP
JLCPCB Part #
C346950
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4A@100kHz 10mm 20mm 25V 5mm 60mΩ@100kHz 680uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS