NXA10V220M6.3*11 5.0TP
MFR.Part #
NXA10V220M6.3*11 5.0TP
JLCPCB Part #
C346924
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 220mΩ@100kHz 220uF 340mA@100kHz 4000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS