FEC1008CP-68NG-LRH
MFR.Part #
FEC1008CP-68NG-LRH
JLCPCB Part #
C346431
Package
1008
Description
1A 200mΩ 68nH Wire-wound chip inductor ±2% 1008 Inductors (SMD) ROHS