FEC1008CP-56NG-LRH
MFR.Part #
FEC1008CP-56NG-LRH
JLCPCB Part #
C346427
Package
1008
Description
180mΩ 1A 56nH Wire-wound chip inductor ±2% 1008 Inductors (SMD) ROHS