FEC1008CP-22NG-LRH
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
FEC1008CP-22NG-LRH
JLCPCB Part #
C346414
Package
SMD,2.9x2.8mm
Description
120mΩ 1A 22nH Wire-wound chip inductor ±2% SMD,2.9x2.8mm Inductors (SMD) ROHS