1.5KE36CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
1.5KE36CA
JLCPCB Part #
C31347
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30.8V 30A@10/1000us 37.8V 49.9V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS