FEC0603CP-8N7G-LRH
MFR.Part #
FEC0603CP-8N7G-LRH
JLCPCB Part #
C346333
Description
109mΩ 28@250MHz 4.6GHz 700mA 8.7nH Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS