FEC0603CP-7N5G-LRH
MFR.Part #
FEC0603CP-7N5G-LRH
JLCPCB Part #
C346328
Description
106mΩ 28@250MHz 4.8GHz 7.5nH 700mA Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS