FEC0603CP-6N8G-LRH
MFR.Part #
FEC0603CP-6N8G-LRH
JLCPCB Part #
C346326
Description
110mΩ 27@250MHz 5.8GHz 6.8nH 700mA Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS