FEC0603CP-47NG-LRH
MFR.Part #
FEC0603CP-47NG-LRH
JLCPCB Part #
C346317
Description
280mΩ 2GHz 38@200MHz 47nH 600mA Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS