FEC0603CP-3N9G-LRH
MFR.Part #
FEC0603CP-3N9G-LRH
JLCPCB Part #
C346315
Description
24@250MHz 3.9nH 5.9GHz 700mA 80mΩ Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS