FEC0603CP-14NG-LRH
Extended
Manufacturer
PSA(Prosperity Dielectrics)
MFR.Part #
FEC0603CP-14NG-LRH
JLCPCB Part #
C346297
Package
0603
Description
14nH 170mΩ 700mA Wire-wound chip inductor ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS