HB2J823JQ140180160100EST
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
HB2J823JQ140180160100EST
JLCPCB Part #
C2919997
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 630V 82nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS