HB2J333JQ133180145085EST
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
HB2J333JQ133180145085EST
JLCPCB Part #
C2919992
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 33nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS