KH-TYPE-C-L6.9-6P
MFR.Part #
KH-TYPE-C-L6.9-6P
JLCPCB Part #
C2919657
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 20V 3A 5,000 cycles 6.9mm 6P Through Hole Type-C 插件 USB Connectors ROHS