PCR1EPK681MF16LL25WP
MFR.Part #
PCR1EPK681MF16LL25WP
JLCPCB Part #
C2918302
Package
Plugin,D6.3xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 25V 6.3mm 680uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS