PCR1CEL221MF08LL25WP
MFR.Part #
PCR1CEL221MF08LL25WP
JLCPCB Part #
C2918301
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 220uF 6.3mm 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS