PCR1CEN271MF08CC32WP
MFR.Part #
PCR1CEN271MF08CC32WP
JLCPCB Part #
C2918275
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 270uF 6.3mm 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS