SPZ1EM221E10P25RAXXX
MFR.Part #
SPZ1EM221E10P25RAXXX
JLCPCB Part #
C2916294
Package
Plugin,D6.3xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS