A2547WRB-2x5P
MFR.Part #
A2547WRB-2x5P
JLCPCB Part #
C2915991
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 3A Brass Gold PBT Right Angle 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS