DE1B3KX681KA4BN01F
MFR.Part #
DE1B3KX681KA4BN01F
JLCPCB Part #
C343979
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 680pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS