Z07B1E471KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Z07B1E471KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914915
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.5kV 3.5mm 470pF 7.5mm 7mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS