W16F1D103MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
W16F1D103MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914909
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 10nF 16mm 4.5mm 5kV Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS