U11F1D332MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
U11F1D332MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914903
Package
Plugin,P=10mm
Description
10kV 10mm 11mm 3.3nF 8mm Y5V ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS