T12B1D102KN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
T12B1D102KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914896
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 12mm 1nF 3.5mm 4kV Y5P ±10% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS