T11E1D222MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
T11E1D222MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914895
Package
Plugin,P=10mm
Description
10mm 11mm 2.2nF 3.5mm 4kV Y5U ±20% 插件,P=10mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS