T10F1E472MQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
T10F1E472MQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C2914894
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
10mm 3.5mm 4.7nF 4kV 7.5mm Y5V ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS