T07E1E102MN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
T07E1E102MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914877
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1nF 3.5mm 4kV 7.5mm 7mm Y5U ±20% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS