S14F1E103ZN0B0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
S14F1E103ZN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914871
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+80% 10nF 14mm 3.5mm 3kV 7.5mm Y5V 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS