S08S1E250KN0B0S0N0
MFR.Part #
S08S1E250KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914859
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
25pF 3.5mm 3kV 7.5mm 8mm SL ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS