S07S1E270KN0B0S0N0
MFR.Part #
S07S1E270KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914841
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
27pF 3.5mm 3kV 7.5mm 7mm SL ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS