S07S1B200JN0B0S0N0
MFR.Part #
S07S1B200JN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914828
Package
Plugin,P=5mm
Description
20pF 3.5mm 3kV 5mm 7mm SL ±5% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS